Dom na sprzedaż dostępne od 175 dni ŁĘGOWO 350 000,00 zł 2 800,00 zł/m2

  • 125 m2
  • 4 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
i0qfj4b33o
Numer zewnętrzny
8933/3685/ODS
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
125 m2
Powierzchnia działki
1360 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Materiał wykonania
Inny
Droga dojazdowa
Utwardzona
Lokalizacja
ŁĘGOWO

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Przedmiotem oferty jest parterowy, podpiwniczony dom o powierzchni całkowitej 125 m2 położony w miejscowości Łęgowo w gminie Kisielice, w województwie warmińsko-mazurskim.

Nieruchomość składa się z dwóch działek, pierwsza o powierzchni 936 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 106 m2 i druga o powierzchni 424 m2 zabudowana budynkiem gospodarczym (18m2).

Po przekroczeniu bram posesji przenosimy się w świat, w którym możemy odetchnąć i cieszyć się urokami przyrody na pięknie zagospodarowanej działce.

Parterowy dom wolnostojący składa się z salonu, trzech pokoi, części dziennej, kuchni, łazienki i dużego tarasu o łącznej powierzchni ok 125 m2.
W podpiwniczeniu znajduje się garaż, kotłownia oraz trzy pomieszczenia gospodarcze.

Budynek wybudowany został w technologii szkieletowej z drewna, ocieplony wełną mineralną, na murowanym fundamencie. Stolarka okienna i drzwiowa wykonana z PCV zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną. Na podłodze w pomieszczeniach położone są panele i płytki Do ogrzania budynku służy piec na pellet z podajnikiem zamontowany w 2020 roku.


Jeżeli szukasz miejsca, które zagwarantuję Ci wytchnienie musisz koniecznie zobaczyć tę nieruchomość. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Michał Wytrążek
Tel.: 608 680 718
freedom nieruchomości Iława
Zapraszam do naszego biura w Iławie przy ul. Jana III Sobieskiego 16 B,
ilawa@freedom-nieruchomosci.pll"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Michał Wytrążek
tel. 608 68...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...