Dom na sprzedaż dostępne od 338 dni ADAMÓWEK 839 000,00 zł 4 687,15 zł/m2

  • 179 m2
  • 4 pokoje
+48
Numer oferty
f4mlhegsnj
Numer zewnętrzny
47197/3376/ODS
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
179 m2
Powierzchnia działki
1900 m2
Liczba pięter
0
Liczba pokoi
4
Materiał wykonania
Cegła
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Lokalizacja
ADAMÓWEK

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Dom otoczony zielenią ze stawem i pięknym ogrodem.

Niezwykle klimatyczny dom na działce o pow. 1900 m2. Budynek po gruntownym remoncie w 2000 roku. Ocieplony, obłożony kamieniem wapiennym, na dachu położona nowa izolacja, ogrzewanie podłogowe, nowa instalacja elektryczna. Na dachu panele fotovoltaniczne, woda miejska, kanalizacja.
Na parterze w salonie kominek, kuchnia, jadalnia i spialnia, łazienka z wanną i prysznicem. Na antresoli dodatkow dwie sypianie i toaleta. Dom posiada dwa tarasy od strony południowej i zachodniej doskonałe miejsce do relaksu.
Wnetrze posiada niepowtarzalny nastrój wykreowany wyobraźnią scenografa teatralnego.
Działka ogrodzona, dojazd drogą asfaltową.

Bezpieczna przystań dla wrażliwych na piękno i sztukę, czeka na nowego właściciela.

Polecam gorąco.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Bożena Olszewska
tel. 884 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...