Wymiar Studio Projektowe - projektowanie i aranżacja wnętrz

Wymiar Studio Projektowe specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. A także w wykańczaniu mieszkań pod klucz. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów, którzy polecają Nas dalej.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: info@studio-wymiar.pl

Telefon: +48 722 246 111

Facebook: https://www.facebook.com/wymiarstudiopl/?ref=page_internal

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie wojewundefineddztwa łundefineddzkiego i mazowieckiego.

Zakres naszych działań:

  • Projektowanie i aranżacja wnętrz
  • Projektowanie pojedynczych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domundefinedw.
  • Projektowanie przestrzeni biurowych
  • Wykończenia pod klucz
  • Nadzundefinedr nad realizacją projektu
  • Wizulaizacje 3D

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć, Firma Wymiar Studio Projektowe świadczy usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zbieramy ich potrzeby, potem przenosimy to na projekt 3D, ktundefinedry następnie realizujemy w ramach usługi wykończenia pod klucz. Dodatkowo oferujemy projektowanie mebli kuchennych, szaf w zabudowie i co ważne ich montaż. Dzięki nam zaoszczedzisz Swundefinedj czas a także pieniędze. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom wykonamy dla Ciebie usługi szybko i sprawnie. Dołącz i Ty do grona naszych zadowlonych klientundefinedw.

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!

Advertisement