Wojciech Rams - meble na wymiar na terenie Warszawy

Wojciech Rams specjalizuje się w robieniu mebli na wymiar na terenie Warszawy. Moja praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowałem usługi z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: wojtekga@wp.pl

Telefon: +48 880 813 765

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze aglomeracji warszawskiej.

Zakres moich działań:

  • Meble na wymiar
  • Meble na zamundefinedwienie
  • Zabudowy na wymiar
  • Szafy na wymiar
  • Usługi tapicerskie
  • Pozostałe usługi na życzenie klienta

Moje realizacje:

O mnie:

Cześć! Nazywam się Wojtek i specjalizauje się w usługach stolarskich a przede wszystkim w robieniu mebli na wymiar. Posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w zawodzie i wielu zadowolonych klientundefinedw. W swojej pracy kładę nacisk przede wszystkim na jakość wykonywanych prac jak i jakość obsługi. Dodatkowo wykonuję drobne prace związane z instalacjami sanitarnymi jak i elektrycznymi.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!