Wojciech Małysz usługi - remontowe i budowalne na terenie Częstochowy i okolic.

Wojciech Małysz specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Posiada doświadczenie w branży. W swojej pracy ceni profesjonalizm dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: wojtek005@op.pl

Telefon: +48 530 131 307

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Częstochowy i okolic.

Zakres naszych działań:

  • malowanie tradycyjne i agregatem
  • układanie glazury, gresu, terakoty
  • płyty g-k i zabudowa
  • układanie paneli, parkietu
  • położenie gładzi klasycznie i maszynowo
  • szpachlowanie
  • remonty mieszkań, domundefinedw
  • remonty łazienek, kuchni
  • remonty budynkundefinedw

Nasze realizacje:

O Mnie:

Cześć! mam na imię Wojciech i specjalizuje się w usługach remontowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Wykańczam domy i mieszkania jak rundefinedwnież przeprowadzam remonty. Wykonuję rundefinedwnież remonty pojedńczych pomieszczeń lub poprostu ich odświeżenie. W swojej pracy stawiam nacisk na jakość obsługi klienta jak i jakość wykonanych przeze mnie usług. Uśmiech i zadowolenie klienta stawiam na pierwszym miejscu!

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!