Wiktor Szczepański zajmuje się usługami remontowymi

Wiktor Szczepański realizuje prace wykończeniowe, remonty mieszkań. Moja praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowałem usługi z najwyższą starannością. Dbam o wysoki standard obsługi.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: wiktorszczepanski1986@gmail.com

Telefon: +48600883131

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze aglomeracji warszawskiej.

Zakres naszych działań:

  • Malowanie
  • Prace wykończeniowe
  • Drobne naprawy
  • Montaż mebli

Nasze realizacje:

O Mnie:

Cześć! W Swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim malowaniem a także drobnymi robotami remontowymi oraz montażem mebli. Posiadam ponad 4 letnie doświadczenie. Do Swojej pracy podchodzę profesjonalnie a każdą prace wykonuję tak jak bym ją robił dla Siebie. Moi klienci są bardzo zadowoleni z wykonywaych przeze mnie usług dzięki polecają mnie dalej.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!