Valent - projektowanie i aranżacja wnętrz na terenie Krakowa

Valent specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkań i domów. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy usługi z najwyższą starannością. Dbamy o wysoki standard obsługi

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: biuro@valent.pl

Telefon: +48 514 946 709

Strona WWW: https://valent.pl/

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze Krakowa i okolic.

Zakres naszych działań:

  • Kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkań i domundefinedw
  • Wykończenia pod klucz
  • Nadzundefinedr nad realizacją projektu
  • Projekty on - line

Nasze realizacje:

O NAS:

Cześć! Studio projektowania wnętrz VALENT to połączenie miłości do estetyki i funkcjonalności. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz aranżacji wnętrz wraz z nadzorem nad realizacją projektu. Mamy olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Nasi pracownicy to osoby o zrundefinedżnicowanych gustach. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania się do rozmaitych wymagań i upodobań w projektowaniu oraz aranżacji wnętrz. Dokładamy wszelkich starań, by osiągnąć zadowolenie naszych Klientundefinedw. Po pierwsze, przed rozpoczęciem pracy wnikliwie analizujemy Państwa potrzeby i oczekiwania. Wykonujemy kompleksowe projektowanie wnętrz domundefinedw, apartamentundefinedw, mieszkań. Wspundefinedłpraca z projektantem odbywa się na jasnych, z gundefinedry ustalonych zasadach. Prowadzimy pełną logistykę zamundefinedwień oraz koordynację przebiegu inwestycji. Urządzamy wnętrza funkcjonalne, dopasowane do upodobań Klientundefinedw, spełniające potrzeby wszystkich mieszkańcundefinedw. Łączymy estetykę i wygodę użytkowania! Państwa zadowolenie to nasz sukces!

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!

Advertisement