Robert Dzierba - składanie mebli na terenie Lublina.

Robert Dzierba specjalizuje się w składaniu mebli. Zajmuje się także realizacją mebli na wymiar. Posiada wielu zadowolonych klientów, dla których wykonał usługi z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do mnie:

E-mail: robert.meble@poczta.onet.pl

Telefon: +48 505 272 459

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Lublina.

Zakres moich działań:

  • Montaż mebli z Ikei i innych znanych sieciundefinedwek
  • Projektowanie mebli
  • Usługi stolarskie
  • Montaż blatundefinedw
  • Przerundefinedbki stolarskie
  • Montaż sprzętundefinedw

Moje realizacje:

O Mnie:

Cześć! Na imię mam Robert i specjalizuje się w projektowaniu i montażu mebli. Posiadam ponad 12 letnie doświadczenie. Oferuję montaż mebli kuchennych, pokojowych, szaf wnękowych oraz ich wykonanie. Pracuję głundefinedwnie na okuciach firmy GTV, zawiasy oraz Modern Box-y z cichym domykiem oraz okucia do szaf firmy Sevroll oraz Laguna. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie tak, aby sprostać wymogom klienta.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!

Advertisement