Rafał Pandel usługi - remontowe i budowalne na terenie Częstochowy i okolic.

Rafał Pandel specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Posiada doświadczenie w branży. W swojej pracy ceni profesjonalizm dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: welldone100@wp.pl

Telefon: +48 785 031 979 lub +48 795 902 952

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Częstochowy i okolic.

Zakres naszych działań:

  • malowanie
  • układanie glazury, gresu, terakoty
  • płyty g-k i zabudowa
  • układanie paneli, parkietu
  • położenie gładzi
  • usługi stolarskie
  • szpachlowanie
  • montaż drzwi
  • montaż okien

Nasze realizacje:

O Mnie:

Firma Welldone S.C. powstała dzięki zjednoczeniu dwundefinedch silnych branż: wykończenia wnętrz oraz rzemiosła stolarskiego, tworząc spundefinedłkę celem kompleksowego i precyzyjnego wykańczania wnętrz. Naszą dewizą są: uczciwość, dokładność oraz fachowość. Wykonujemy remonty, adaptacje i rozbudowy obiektundefinedw mieszkalnych, biurowych i usługowych na terenie Śląska. Wykonujemy meble na wymiar, kuchnie, szafy, rundefinedżnego rodzaju zabudowy, garderoby. Doświadczenie w obu branżach pozwala znaleźć wszelkie rozwiązania przez co potrafimy dogodzić klientom w ich oczekiwaniach, jak i skutecznie doradzić w wyborze materiałundefinedw. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!