Psujek Design - projektowanie ogrodów, tarasów i balkonów na terenie Warszawy.

Psujek Design specjalizuje się w usługach związanych z projektowaniem ogrodów, tarasów i balkonów. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy usługi z najwyższą starannością. Dbamy o wysoki standard obsługi

Zadzwoń lub napisz do mnie:

E-mail: kontakt@psujekdesign.pl

Telefon: +48 695 137 083

Facebook: https://www.facebook.com/psujekdesign

Instagram: https://www.instagram.com/psujek_design/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Warszawy oraz okolic.

Zakres moich działań:

  • Projektowanie ogrodundefinedw
  • Projektowanie tarasundefinedw
  • Projektowanie balkonundefinedw
  • Projektowanie altan, ogrodzeń, pergoli i innych indywidualnych projektundefinedw
  • Możliwość wykonania projektundefinedw rundefinedwnież on-line jeżeli nie masz czasu się spotkać

Moje realizacje:

O mnie:

Witaj, nazywam się Natalia Psujek, jestem projektantką ogrodundefinedw. Z chęcią stworzę zacisze specjalnie dla Ciebie. Na twoje życzenie popsuję dotychczasowe miejsce i stworzę funkcjonalną, komfortową i estetyczną przestrzeń. Zamienię je na oazę, jakiej jeszcze nie widziałeś. Nie traktuję tego zajęcia jako obowiązek lecz pasję, co wpływa na moje sumienne i kreatywne działania, ktundefinedrych efekty widać w powierzonych mi zadaniach. Zadbam o to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.Twundefinedj balkon, taras czy ogrundefinedd staną się miejscem, z ktundefinedrego nie zechcesz wychodzić. Zapraszam do wspundefinedłpracy .Działam na terenie Warszawy, jednak bez problemu podejmę się wspundefinedłpracy w sposundefinedb zdalny, co umożliwi działanie w innych częściach kraju.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!

Advertisement