PJ Trans - przeprowadzki i usługi transportowe na terenie aglomeracji śląskiej

PJ Trans specjalizuje się w usługach transportowych. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają Nas innym.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: firma.pjtrans@gmail.com

Telefon: +48 518 803 933

Strona WWW: https://www.bezpieczne-przeprowadzki.com/

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze aglomeracji śląskiejj.

Zakres naszych działań:

  • Przeprowadzki mieszkaniowe
  • Przeprowadzki biur
  • Usługi transportowe
  • Utylizacja
  • Montaż i składanie mebli

Nasze realizacje:

O nas

PJ Trans to firma transportowa specjalizujaca się w przeprowadzkach domundefinedw, mieszkań, firm i instytucji. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaplecze sprzętowe pozwala nam wykonywać zlecenia na bardzo wysokim poziomie w stosunkowo szybkim czasie. Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie transportowanego mienia klienta to atut ktundefinedry nas wyrundefinedżnia pośrundefinedd konkurencji. Posiadamy ubezpieczenie od wykonywanej działalności obejmujące towar ktundefinedry przewozimy już od samego załadunku!

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!