Patryk Kania - usługi sprzątające na terenie Żor.

Patryk Kania specjalizuje się w usługach sprzątających na terenie Żor. Podejmuje się sprzątania domów mieszkań oraz biur. Dba o wysoki standard obsługi oraz szybką i sprawną realizację usługi.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: info.comfort.car@gmail.com

Telefon: +48 605 442 307

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie miasta Żor i okolic

Zakres moich działań:

  • Sprzątanie mieszkań i domundefinedw
  • Sprzątanie biur
  • Mycie okien
  • Deratyzacja pomieszczeń
  • Dezynfekcja pomieszczeń
  • Sprzątanie samochodundefinedw
  • Pranie tapicerki
  • Wywundefinedż śmieci i gruzu

Moje realizacje:

O mnie:

Cześć! Nazywam się Patryk i specjalizuję się w usługach sprzątających. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Zajmuję się sprzątaniem domundefinedw, mieszkań, a także biur. Sprzątam i czyszczę wnętrza aut osobowych. Przeprowadzam rundefinedwnież deratyzję i dezynfekcję pomieszczeń. Korzystam z profesjonalnych środkundefinedw sprzątajacych. Wykonuję pojedyncze zlecenia, jestem też owarty na stałą wspundefinedłpracę. Posiadam wielu zadowlonych klientundefinedw.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!