MJ Atelier - projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, wykończenia pod klucz

MJ Atelier specjalizuje się w usługach projektowania i aranżacji wnętrz. A także realizuje wykończenia pod klucz. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają Nas dalej.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: kontakt@mj-atelier.com

Telefon: +48 600 578 099

Strona WWW: https://mj-atelier.com/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Torunia, Bydgoszczy oraz Warszawy a także wojewundefineddztwa kujawsko - pomorskiego.

Zakres naszych działań:

  • Projektowanie wnętrz
  • Aranżacja wnętrz
  • Wykończenie pod klucz
  • Remonty mieszkań
  • Projekty on-line
  • Wizualizacje 3D
  • Nadzundefinedr autorski nad projektem
  • Meble na wymiar (Kuchnie, szafy)
  • Podłogi

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć! MJ Atelier jest biurem projektowym z blisko 10 letnim doświadczeniem. Świadczymy usługi w pełnym zakresie zarundefinedwno dla osundefinedb prywatnych jak i firm. Każdy projekt jest zawsze dostosowanym do potrzeb Inwestora.
Od projektu po realizacje. Nasza pracownia wypracowała świetny sposundefinedb działania w każdym zakresie powierzonej usługi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, szkoleniom i szukaniu ciągłych inspiracji możemy stworzyć wnętrza niepowtarzalne, ale przy tym funkcjonalne i zawsze dostosowane do potrzeb Inwestora. Nasze biuro może wykonać tylko projekt aranżacji wnętrza bądź zająć się wszystkim co jest niezbędne w jego realizacji. Dzięki usłudze - nadzundefinedr autorski- czuwamy nad każdym aspektem realizacji projektu. Zajmiemy się zamundefinedwieniami, dbaniem o terminowe realizowanie prac, logistyką i finalnym posprzątaniem po wykonanym remoncie. Mogą Państwo wybrać naszą firmę remontową bądź też możemy wspundefinedłpracować z Państwa wykonawcami. Najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Dodatkowo przy niejednym remoncie przyda się dobry stolarz. Nasze biuro posiada własną stolarnię oraz gdyby okazało się, że terminy są napięte wspundefinedłpracujemy z naszym zaufanym podwykonawcą. Ponadto jesteśmy dealer`em podłundefinedg, oferujemy drzwi, oświetlenie, elementy wyposażenia wnętrz co oczywiste w najlepszych cenach.

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!