Mist Architects - kompleksowe projektowanie wnętrz na terenie Krakowa i Katowic

Projektujemy kompleksowe wnętrza prywatne i komercyjne. Nasze projekty wyróżnia ponadczasowość, funkcjonalność i piękno. Zostaliśmy docenieni przez Klientów, dla których zrealizowaliśmy usługi z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: kontakt@mist.com.pl

Telefon: +48 692 361 004 / +48 501 201 584

Strona WWW: https://mist.com.pl/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Krakowa i Katowic wraz z okolicznymi miejscowościami.

Zakres naszych działań:

  • Projektowanie wnętrz domundefinedw i mieszkań
  • Projektowanie przestrzeni komercyjnych
  • Pomoc w przygotowaniu wycen i przy realizacji zamundefinedwień
  • Realizacje pod klucz
  • Nadzundefinedr nad poprawną realizacją projektu.

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć! Firma Mist Architects jest grupą projektową, ktundefinedra po wieloletniej i owocnej wspundefinedłpracy połączyła siły dwundefinedch pracowni: Dream Design i Followlab.

Projekty wnętrz, ktundefinedre wychodzą spod naszych rąk , to połączenie funkcjonalności i ponadczasowości z wysokim poziomem estetycznym. Każdy projekt undefined zarundefinedwno przestrzeni prywatnej, jak i użyteczności publicznej undefined tworzymy w zgodzie z wypracowanym kompromisem pomiędzy oczekiwaniami naszych Klientundefinedw a postrzeganiem przez nas przestrzeni. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone projekty poprawiały jakość codziennego użytkowania i dawały poczucie komfortu. Dążymy także do tego, by dobundefinedr materiałundefinedw i estetyki we wnętrzu podkreślał indywidualizm.

Wiemy, jak zaprojektować wnętrze, by było ono funkcjonalne, ponadczasowe i wykorzystujące całą dostępną przestrzeń. Zdobyta na studiach wiedza, a także pundefinedźniejsze jej wykorzystanie w projektach, pozwoliły wypracować nam unikalny styl. Mamy szacunek do klasyki i ponadczasowych rozwiązań, ale w swojej pracy łączymy je z najnowszymi trendami. Każdy projekt to proces, ktundefinedry rozpoczynamy od rozmowy z Klientem, by poznać jego oczekiwania i nadać im wyjątkowy charakter.

Obecnie udało nam się dojść do momentu, w ktundefinedrym świadomie decydujemy o dalszej drodze i z pasją wykonujemy swoją pracę.

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!

Advertisement