Michał Paciorkowski - drobne naprawy i montaż mebli na terenie Warszawy.

Michał Paciorkowski specjalizuje się w drobnych naprawach i składaniu mebli. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie branży i tysiące zadowolonych klientów. Moi klienci polecają mnie innym

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: michalpaciorkowski@hotmail.com

Telefon: +48 668 282 609

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze aglomeracji warszawskiej.

Zakres moich działań:

  • Montaż mebli kuchennych i pokojowych
  • Stawianie drewnianych konstrukcji
  • Drobne naprawy związane z instalajcą wodną
  • Drobne naprawy związane z instalajcą elektryczną
  • Podłączenie sprzętundefinedw AGD
  • Montaż sanitarny (WC, kabina przysznicowa, wanna)
  • Inne drobne naprawy

Moje realizacje:

O mnie:

Cześć! Nazywam się Michał i specjalizauje się w pracach związanych z drobnymi naprawami oraz składaniem mebli. Posiadam ponad 20 letnie doświdaczenie dzięki czemu prace wykonuję szybko i dokładnie w rozsądnej cenie. Wykonuje szeroki zakres prac a w szczegundefinedlności biały montaż czy składanie mebli kuchennych. Posiadam uprawnienia do podłączeni sprzętu AGD w szczegundefinedlności płyt indukcyjncyh co jest istotne przy gwarancji. Posiadam tysiące zadowolonych klientundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!