Łukasz Henne - usługi transportowe na terenie Zabrza i okolic

Łukasz Henne specjalizuje się w usługach transportowych na terenie Zabrza i okolic. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy usługi z najwyższą starannością. Dbamy o wysoki standard obsługi

Zadzwoń lub napisz do mnie:

E-mail: lukasz.henne@op.pl

Telefon: +48 606 788 127

Obsługujemy Klientundefinedw z Zabrza i okolic.

Zakres moich działań:

  • Przeprowadzki mieszkań i domundefinedw osundefinedb prywatnych,
  • Przewundefinedz mebli, maszyn, urządzeń,
  • Montaż i demontaż mebli,
  • Oczyszanie strychundefinedw i piwnic a także całych domundefinedw
  • Wywundefinedz gabarytundefinedw
  • Koszenie traw

Moje realizacje:

O mnie:

Cześć! Nazywam się Łukasz i specjalizuje się w usługach transportowych. Posiadam 5 letnie doświadczenie w branży. Zajmuję się przeprowadzkami a także sprzątaniem piwnic, garaży czy strychundefinedw. Zajmujemy się rundefinedwnież koszeniem traw. Posiadamy wielu zadwolonych klientundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!