Line 2 line - usługi architektoniczne i projektowanie wnętrz

Line 2 line specjalizuje się w projektowaniu architektonicznym i projektowaniu wnętrz. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy przede wszystkim stylowe projekty łazienek. Dbamy o wysoki standard obsługi Klientów.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: architektura@line2line.pl

Telefon: +48 508 281 844

Strona WWW: https://line2line.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/line2linelodz/

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze aglomeracji warszawskiej.

Zakres naszych działań:

  • Projektowanie architektonicze
  • Projektowanie wnętrz
  • Obsługa inwestycji
  • Projekty on-line
  • Interior Concierge - zakupy z projektantem

Nasze realizacje:

O nas

Cześć! Line 2 Line specjalizuje się w projektowaniu architektonicznym a także w projektowaniu wnętrz. Projektowania to nasza pasja i od wielu lat dostarczamy naszym klientom unikatowe projekty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przed wykonaniem każdego projektu zbieramy potrzeby i preferncje naszych klientundefinedw. Nastepnie tworzymy rysunki koncepcyjne, ktundefinedre zamieniamy w projekty budowlane. Na etapie budowy gwarantujemy nadzundefinedr nad poprawnością wykonywania projektu. Oferujemy rundefinedwnież Interior Concierge czyli zakupy z projektantem dla oszczędności Twojego czasu i pieniędzy.

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!

Advertisement