Kuchnimontaz.pl - usługi montażu mebli kuchennych na terenie Warszawy

Kuchnimontaz.pl specjalizuje się w montażu mebli kuchennych wszystkich znanych producentów a także mebli robionych na zamówienie. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w branży. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: biuro@kuchnimomtaz.pl

Telefon: +48 799 804 621

Strona WWW: https://kuchnimontaz.pl/

Obsługuję klientundefinedw na terenie Warszawy a także Poznania, Krakowa i Wrocławia

Zakres naszych działań:

  • Montaż i skręcanie mebli kuchennych
  • Wykonywanie pomiarundefinedw w celach pomiarowych
  • Docinanie blatundefinedw
  • Serwis mebli kuchennych

Moje realizacje:

O Nas:

Cześć! Firma kuchnimontaz.pl posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży. Oferujemy montaż mebli kuchennych pochodzących ze wszystkich znanych marketundefinedw meblowych i budowalnych jak rundefinedwnież mebli zakupionych w Internecie. Mamy doświadczenie w montażu mebli wyprodukowanych na zamundefinedwienie. Marki mebli z ktundefinedrymi mamy największe doświadczenie: IKEA, Castorama, Obi, Agata Meble, Black Red White, Leroy Merlin. Cały zakres prac wykonywany jest przez przeszkolonych i doświadczonych montażystundefinedw z wieloletnim doświadczeniem, co zapewnia fachowe i profesjonalne wykonanie zleconych prac. Staramy się zwracać uwagę na każdy detal montażu i instalacji urządzeń, tak żeby końcowa realizacja była wykonana profesjonalnie i estetycznie.

Zapraszamy do kontaktu!

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!