Karol Snopek usługi - remontowe i budowalne na terenie Tarnowa i okolic.

Karol Snopek specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Posiada doświadczenie w branży. W swojej pracy ceni profesjonalizm dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: artdomksnopek@gmail.com

Telefon: +48 516 683 444

Obsługujemy Klientundefinedw terenie Tarnowa i okolic.

Zakres naszych działań:

  • układanie glazury, gresu, terakoty
  • płyty g-k i zabudowa
  • układanie paneli, parkietu
  • montaż drzwi
  • remonty mieszkań, domundefinedw
  • remonty łazienek, kuchni
  • remonty budynkundefinedw

Nasze realizacje:

O Mnie:

Firma ArtDom oferuje usługi remontowe i budowlane; kompleksowe remonty mieszkań i domundefinedw oraz wykończenia wnętrz na terenie wojewundefineddztwa podkarpackiego i małopolskiego Naszymi klientami są nie tylko osoby prywatne ale rundefinedwnież firmy, deweloperzy wykonujemy prace także dla organundefinedw publicznych. Od momentu powstania firmy dokładamy wszelkich starań w zakresie dbałości o wysoką jakość prac i dotrzymywanie terminundefinedw ich wykonania. Każde przyjęte zlecenie traktujemy jak przyjemność ponieważ "budowlanka" to nie tylko praca ale głundefinedwnie nasza pasja.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod oceną ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Sprawdź wszystkie oferty w katalogu domu . Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybrane usługiodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!