Jerzy Krygier - usługi stolarskie na terenie Częstochowy i okolic

Jerzy Krygier specjalizuje się w usługach stolarskich od ponad 20 lat. Moja praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowałem usługi z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do mnie:

E-mail: wodzu127@gmail.com

Telefon: +48 662 070 523

Facebook: https://www.facebook.com/Stolarzczestochowa/

Obsługuję klientundefinedw na obszarze Częstochowy i okolic

Zakres moich działań:

  • Montaż i skręcanie mebli kuchennych
  • Montaż i skręcanie mebli pokojowych
  • Montaz paneli ściennych
  • Kładzenie paneli podłogowych w tym paneli winylowych
  • Układanie i renowacja boazerii
  • Renowacja mebli
  • Inne usługi stolarskie

Moje realizacje:

O mnie:

Cześć! Na imię mam Jerzy i specjalizuję się w usługach stolarskich. Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w branży. Zajmuje się przede wszystkim skręcaniem mebli zarundefinedwno kuchennych jak i pokojowych. Układam rundefinedwnież panele podłogowe jak i boazarię. Świadczę rundefinedwnież usługi renowacji starych mebli, boazerii czy podłundefinedg. Usługi świadczę szybko i profesjonalnie a zadowolenie klienta jest wizytundefinedwką mojej firmy. Zapraszam do kontaktu zarundefinedwno prywatne osoby jak i firmy oraz instytuacje.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!