Gerard Zalewski usługi - remontowe i budowalne na terenie Torunia i okolic.

Gerard Zalewski specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Posiada doświadczenie w branży. W swojej pracy ceni profesjonalizm dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: gerardzalewski0@gmail.com

Telefon: +48 791 130 968

Obsługujemy Klientundefinedw terenie Torunia i okolic.

Zakres naszych działań:

  • malowanie
  • położenie gładzi
  • szpachlowanie
  • tapetowanie
  • remonty mieszkań, domundefinedw

Nasze realizacje:

O Mnie:

Cześć! mam na imię Gerard specjalizuje się w usługach remontowych. Działam w branży od 1990 roku. Oferuje najwyższej jakości usługi remontowe i renowacyjne. Posiadam bogate doświadczenie na rynku budowlanym, byłem na wielu placach budowy. Wykonałem olbrzymią ilość renowacji i remontundefinedw. Każdy dom, każde mieszkanie traktuję jak swoje własne, oferuję przy tym konkurencyjne ceny !!! Moją specjalnością są usługi malarskie, gładzie oraz renowacyjne.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod oceną ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Sprawdź wszystkie oferty w katalogu domu . Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybrane usługiodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!