FAMDER usługi sprzątające na terenie Radomia i okolic

FAMDER specjalizuje się w usługach profesjonalnego sprzątania przestrzeni prywatnych i należących do instytucji publicznych. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowałam usługi z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: mmizerski@famder.pl

Telefon: +48 575 666 807

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze aglomeracji poznańskiej.

Zakres naszych działań:

  • Sprzątanie mieszkań i domundefinedw
  • Sprzątanie biur
  • Wspundefinedłpraca ze wspundefinedlnotami mieszkaniowymi
  • Sprzątanie urzędundefinedw i obiektundefinedw użyteczności publicznej
  • Sprzątanie po budowie i remoncie

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć! Firma Famder specjalizuje się w usługach sprzątających. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Każde zlecenie wykonujemy sprawnie i dokładnie przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości środkundefinedw chemicznych. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom mamy pewność, że każde zlecenie zostanie zrealizowane dokładnie oraz z najwyższą dbałością o nawet najmniejsze szczegundefinedły. Na życzenie oferujemy rundefinedwnież dodatkowe usługi oraz rozszerzony zakres usług podstawowych.

ertyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!