Architekt wnętrz Dorota Bykowska - projektowanie i aranżacja wnętrz na terenie Bydgoszczy.

Architekt wnętrz Dorota Bykowska specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy usługi z najwyższą starannością. Dbamy o wysoki standard obsługi.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: biuro@dorotabykowska.pl

Telefon: +48 667 505 426

Strona WWW: https://www.dorotabykowska.pl/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Bydgoszczy i okolic oraz Warszawy.

Zakres moich działań:

  • Projektowanie i aranżacja wnętrz
  • Metamorfozy wnętrz
  • Wizualizacje 3D
  • Projekty on-line
  • Nadzundefinedr nad wykonaniem projektu

Nasze realizacje:

O Nas:

Cześć! Architekt wnętrz Dorota Bykowska. Zajmuję się projektowaniem oraz aranżacją wnętrz w Bydgoszczy, Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Oferuję wspundefinedłpracę w zakresie projektowania wnętrz, wybranego pomieszczenia oraz instalacji domowych (elektrycznych, hydraulicznych, alarmowych oraz audio). Wśrundefinedd usług, ktundefinedre oferuję, znajdują się:

- indywidualne konsultacje projektowe z architektem wnętrz
- projekt funkcjonalny wybranego pomieszczenia lub kompleksowy mieszkania i domu,
- zakupy z projektantem wnętrz,
- optymalizacja kosztundefinedw budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz,
- kosztorys inwestorski i pełna lista zakupowa,
- projekt wykonawczy wnętrz,
- nadzundefinedr autorski architekta i kontrola prac ekipy wykonawczej,
- projekty instalacji sanitarnych, elektrycznych, alarmowych oraz audio,
- wizualizacja wnętrz,
- koncepcje układu i aranżacji wnętrza w rundefinedżnych wariantach,
- zniżki u wykonawcundefinedw i w sklepach budowlanych - oszczędności podczas wykończenia i aranżacji wnętrza,
- kontakty do firm zajmujących się realizacją projektu wnętrza.

Co zyskasz zatrudniając mnie jako architekta wnętrz?

1. W ramach usługi undefinedKonsultacje i zakupy z projektantem wnętrzundefined możesz w dowolnym punkcie sprzedażowym (na terenie całego kraju) zrobić zakupy związane z wykończeniem i aranżacją wnętrza, w asyście projektanta. Na potrzeby zakupundefinedw przygotowuję analizę rynku lokalnego, co pozwoli na duże oszczędności finansowe - wybiorę dla Ciebie najlepsze oferty w najlepszej jakości i ustalonym wcześniej budżecie. W ramach konsultacji oferuję analizę rozwiązań projektowych (także w miejscu budowy domu), analizę wybranego wnętrza i możliwości architektonicznych i aranżacyjnych, analizę finansową, pomoc w wyborze firmy wykonawczej do realizacji projektu - oraz opcjonalnie jej pozyskanie na atrakcyjnych warunkach cenowych.

2. Usługa undefinedProjekt funkcjonalny i wizualizacja wnętrza 3Dundefined polega na wykonaniu przez architekta projektu funkcjonalnego układu ścian oraz ustawienia mebli. Do projektu przygotowuję trzy koncepcje układu funkcjonalnego z rzutami, inwentaryzację pomieszczeń, trzy ujęcia wizualizacji wnętrz, wizualizacje detali projektowych, kilka koncepcji kolorystycznych i materiałowych, projekt instalacji elektrycznej, hydraulicznej, alarmowej i audio.

3. Ostatnia usługa jest najbardziej rozbudowana i kompleksowo traktuje projektowanie wnętrza, aranżację i realizację. W ramach usługi undefinedProjekt wykonawczy wnętrza z nadzorem autorskimundefined kompleksowo zajmę się nie tylko zaprojektowaniem wybranego pomieszczenia, ale także kooordynacją prac firmy wykonawczej. Zatem poza przygotowaniem pełnej dokumentacji technicznej czy projektundefinedw wybranych instalacji domowych,, osobiście będę zajmować się kontrolą prac wykończeniowych, dostawami towaru, zakupami, kontrolą budżetu i raportowaniem. Przygotuję ponadto rozrys budowlany ścian, podłundefinedg, sufitundefinedw oraz innych elementundefinedw wykończeniowych wnętrza. Całość zrealizowana zostanie w ustalonym wcześniej budżecie i zestawieniu kosztorysowym z listą zakupundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!