Dominik Zalewski usługi - remontowe i budowalne na terenie Warszawy Piaseczna Grójca i okolic.

Dominik Zalewski specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Posiada doświadczenie w branży. W swojej pracy ceni profesjonalizm dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: domi.art.zalewski@gmail.com

Telefon: +48 667 921 107

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Warszawy Piaseczna Grundefinedjca i okolic.

Zakres naszych działań:

  • remonty mieszkań, domundefinedw
  • remonty łazienek, kuchni
  • remonty budynkundefinedw
  • malowanie
  • układanie glazury, gresu, terakoty
  • płyty g-k i zabudowa
  • układanie paneli, parkietu

Nasze realizacje:

O Mnie:

DOMI-ART Zajmujemy się profesjonalnym wykończeniem mieszkań w pełnym zakresie usług remontowo-budowlanych. Podczas rozmowy staramy się jak w najlepszy sposundefinedb pomoc klientowi, żeby jego remont-wykończenie mieszkania przebiegło sprawnie. Nasza domena jest dbałość o najdrobniejsze szczegundefinedły podczas naszej pracy. Umowa jest sporządzona jasno i klarownie dla bezpieczeństwa klienta oraz wykonawcy. Kosztorys jest sporządzony po oględzinach mieszkania. Gwarantujemy stałe ceny za usługi przez cały okres trwania remontu.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod oceną ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Sprawdź wszystkie oferty w katalogu domu . Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybrane usługiodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!