Decor Addict - budowa i renowacja tarasów

Decor Addict specjalizuje się w budowie i renowacji tarasów. A także w stawianiu drewnianych konstrukcji. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy usługi z najwyższą starannością. Dbamy o wysoki standard obsługi

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: decoraddict@o2.pl

Telefon: +48 660 990 610

Facebook: https://www.facebook.com/Decor-Addict-Tworzymy-z-drewna-101297221641366/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Warszawy i okolic.

Zakres naszych działań:

  • Budowa tarasu.
  • Renowacja tarasu
  • Zabudowa balkonu na wymiar
  • Ażurowe konstrukcje
  • Altany, domki, doniczki, budy.

Nasze realizacje:

O nas

Cześć! Firma Decor Addict specjalizuje w budowie tarasundefinedw oraz zabudowie balkonundefinedw. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży. Z drewna w zasadzie jestesmy w stanie zrobić poprostu wszystko od altan czy komundefinedrek lokatorskich po drobne rzeczy jak np. doniczki. Konstrukcje dla dzieci typu Małpi Gaj też nie będą dla Nas problemem. Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracownikundefinedw, ktundefinedrzy działają na sprzętach najwyższej jakości. Dzięki temu wiemy, że nasze usługi będą wykonane z najwyższą starannością a konstrukcje będzie cechowała najwyższa jakość.

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!