Biuro Projektów Ilona Paprocki - usługi architektoniczne na terenie Wrocławia

Biuro Projektów Ilona Paprocki specjalizuje się w projektowaniu domów oraz w przygotowywaniu szczegółowych projektów budowlanych. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy usługi z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: ipg3@wp.pl

Telefon: +48 608 355 988

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Wrocławia i okolic

Zakres naszych działań:

  • Wykonujemy adaptacje typowych projektundefinedw,
  • Przygotowujemy projekty indywidualne budynkundefinedw mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, przemysłowych, gospodarczych, rolniczych i innych.
  • Wykonujemy projekty rozbudowy, przebudowy, zmiany sposobu użytkowania istniejących obiektundefinedw,
  • Wykonujemy projekty powykonawcze, oraz inwentaryzacje,
  • Przygotowujemy wnioski do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy,
  • Wykonujemy projekty zagospodarowania działek oraz projekty podziału terenundefinedw,
  • Zapewniamy pomoc przy skomplikowanych sytuacjach związanych z odbiorem budynkundefinedw jak rundefinedwnież z oddaniem budynkundefinedw do użytkowania w nadzorze budowlanym,
  • Przeprowadzamy procedury legalizacji rundefinedżnych skomplikowanych sytuacji budowlanych

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć! Firma Biuro Projektundefinedw Ilona Paprocki świadczy usługi z zakresu projektowania domundefinedw. Nasze biuro działa na terenie wojewundefineddztwa dolnośląskiego od ponad 20 lat. Wykonujemy projekty architektoniczno-budowlane wielobranżowe wszelkich kategorii jak rundefinedwnież świadczymy kompleksową obsługę w urzędach wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz innych uzgodnień. Dzięki dużemu doświadczeniu jestesmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomoplikowanych projektundefinedw. Staramy się spełniać marzenia naszych klientundefinedw a dzięki profesjonalnemu podejściu klienci polecają Nasze usługi dalej.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!