Archdesign Agnieszka Romańczyk - usługi architektoniczne na terenie Szczecina i okolic

Archdesign Agnieszka Romańczyk specjalizuje się w projektach architektoniczno-budowlanych. Ponad to oferuje usługi projektowania wnętrz i wykończenia "pod klucz". Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: biuro@archdesign.com.pl

Telefon: +48 507 080 245

Strona WWW: https://archdesign.com.pl/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Szczecina i okolic.

Zakres naszych działań:

  • Projektowanie domundefinedw
  • Analizy przedprojektowe
  • Projekty budowlane i wykonawcze
  • Nadzundefinedr nad wykoaniem robundefinedt
  • Adaptacje gotowych projektundefinedw
  • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych
  • Projekty zagospodarowania terenu
  • Proejkty elewacji budynkundefinedw
  • Wykonanie inwentaryzacji budowlanych
  • Usługi kompleksowego wykończenia wnętrz wraz z wykończeniem "pod klucz"

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć! Firma Archdesign Agnieszka Romańczyk zajmuje się wykonywaniem projektundefinedw architektonicznych. Projekty domundefinedw naszcyh klientundefinedw realizujemy już od 10 lat. Przez ten czas zdobyliśmy wstraczające doświadczenie i wiedzę aby podjąć się nawet najbardziej wymagających projektundefinedw. Do naszych usług podchodzimy profesjonalnie dlatego wiemy, że przed rozpoczęciem prac architektoniczno-budowlanych najważniejsza jest rozmowa z klientem. Podczas niej staramy się jak najwięcej dowiedzieć o jego oczekiwaniach i preferencjach. Wspundefinedlnie ustalamy priorytety. Musimy wiedzieć np. czy planuje budowę jedno- czy wielorodzinnego budynku, czy ma być on podpiwniczony, mieć garaż lub inne ważne pomieszczenia. Następnie nasz projektant pracuje nad szczegundefinedłowymi rysunkami. Planuje konstrukcję budynku, jego wewnętrzne rozstawienie i wszystkie niezbędne instalacje. Proponuje rozwiązania elewacji budynku i zagospodarowania terenu. Kiedy on skończy, a Klient zatwierdzi zaproponowane przez niego projekty budynku i jego wnętrza, przystępujemy do kolejnego etapu prac. Wszystkie prace projektowe wykonujemy w naszym biurze w Szczecinie. Chętnie wspundefinedłpracujemy z klientami z całego wojewundefineddztwa zachodniopomorskiego i najbliższej okolicy. Ponadto oferujemy usługi projektowania wnętrz a także wykończenie "pod klucz".

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!