Archdesign Agnieszka Romańczyk - projektowanie wnętrz, wykończenie pod klucz na terenie Szczecina

Archdesign Agnieszka Romańczyk specjalizuje się w projektowanie wnętrz. Realizuje również usługi wykończenia mieszkań i domów "pod klucz". Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy projekty z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: biuro@archdesign.com.pl

Telefon: +48 507 080 245

Strona WWW: https://archdesign.com.pl/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Szczecina i okolic a także po wcześniejszych ustaleniach na terenie całej Polski.

Zakres moich działań:

  • Projektowanie i aranżacja wnętrz
  • Wizualizacje 3D
  • Projekty on-line
  • Wykończenie pod klucz
  • Home staging - profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem
  • Remonty
  • Projekty architektoniczne

Nasze realizacje:

O Nas:

Cześć! Firma archdesign Agnieszka Romańczyk specjalizuje się w suługach projektowania i aranżacji wnętrz. Firma działa od 10 lat na polskim rynku. Naszym celem jest zapewnianie naszym Klientom wnętrz i nieruchomości, ktundefinedre pozwolą im poczuć się tak komfortowo i wyjątkowo, jak sobie tego życzą. Dlatego z wielką uwagą wsłuchujemy się w wyrażane przez nich potrzeby undefined poznajemy ich sposundefinedb i styl życia oraz osobowość. Dzięki temu tworzymy projekty undefineduszyte na miaręundefined, ktundefinedre łączą funkcjonalność i komfort z werbalnymi i niewerbalnymi oczekiwaniami Inwestora. Naszym klientom oferujemy pełny produkt od projektu po wykończenie pod klucz. Dzięki czemu zaoszczędzisz czas a przede wszytskim pieniądze. Wspundefinedłpracujemy z wieloma producentami materiałundefinedw budowlanych i wykończeniowych dzięki czemu mamy dostęp do preferncyjnych stawek. Jeżeli zastanwiasz się nad budową domu? To świetnie! Zaprojektujemy dla Ciebie wymarzony dom, wybudujemy i wykończymy pod klucz! Planujesz sprzedać mieszkanie lub je wynając? To świetnie! dlatego, że Nasza firma może profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu dzięki czemu nie tylko będzie świetnie wyglądać ale rundefinedwnież podwyższy wartość transakcji. Dołącz do licznego grona zadowolonych klientundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!