Anna Boczkowska - usługi sprzątające na terenie Lublina

Anna Boczkowska specjalizuje się w usługach sprzątających na terenie Lublina. Podejmuje się sprzątania domów mieszkań oraz biur. Dba o wysoki standard obsługi oraz szybką i sprawną realizację usługi.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: rudziutkab@op.pl

Telefon: +48 502 664 104

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Lublina.

Zakres moich działań:

  • Sprzątanie mieszkań i domundefinedw
  • Sprzątanie biur
  • Sprzątanie po budowie i remoncie
  • Mycie okien

Moje realizacje:

O mnie:

Cześć! Nazywam się Anna i specjalizuję się w usługach sprzątających. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Zajmuje się sprzątaniem domundefinedw, mieszkań a także biur. Korzystam z profesjonalnych środkundefinedw sprzątajacych. Wykonuję pojedyncze zlecenia jak i jestem owarta na stałą wspundefinedłpracę. Posiadam wielu zadowlonych klientundefinedw.

ertyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!