Eksperci

pantofelek
"Żarłoczne" banki i drapieżne pantofelki

Kiedy przeprowadzam przez transakcje zadłużonych klientów, zastanawiam się, gdzie jako społeczeństwo popełniliśmy błąd. Może powinniśmy jednak w procesie edukacji znaleźć miejsce na pragmatyzm i wiedzę praktyczną dotyczącą życia w dorosłym świecie?

Piotr Jaskulski,
posrednik
Pierwotne instynkty na rynku nieruchomości

Nie znam ani jednego pośrednika, który nie uczestniczyłby w traumatycznym wydaniu mieszkania czy domu. Zdemontowane zabudowy kuchenne, wystające kable ze ścian, czyli kilka historii o tym, co widziałem jako agent nieruchomości.

Piotr Jaskulski,
Morderstwo a sprzedaż nieruchomości
Dom, w którym doszło do tragedii

Morderstwo a sprzedaż nieruchomości, czyli jak sprzedałem nieruchomość, w której doszło do zabójstwa.

Piotr Jaskulski,
Nieudana transakcja
Walka z indykami, czyli nieudana transakcja

Dobrze wyeksponowana nieruchomość na sprzedaż, pomimo złego stanu technicznego zainteresowała potencjalnego kupca, jednak coś poszło nie tak

Piotr Jaskulski,
Żona mogła dostać majątek kochanki

Ta historia wydarzyła się kilka lat temu, kiedy prawo zezwalało na zakup przez jednego ze współmałżonków nieruchomości do majątku wspólnego. A do sprzedania czegoś z majątku wspólnego potrzebni byli już obydwoje.

Joanna Lebiedź,
Puszka Pandory

Będąc młodym agentem sprzedawałem dużo i szybko nabrałem doświadczenia jak obywać się z trudnymi sprawami. Wydawało mi się, że pozostałe transakcje będą już tylko prostsze. Jak bardzo się myliłem, miał mi udowodnić kolejny klient. 

Piotr Jaskulski,